- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy MERLI
- ›
- Univerzálne sústruhy MERLI CLOVIS 30
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 760 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 490 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 1030 mm |
| Vŕtanie vretena | 106 mm |
| Výkon vretena | 20 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 10 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1000 1/min |
| Priemer pinoly koníka | 105 mm |
| Koník brko cestovanie | 300 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 5.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |













































