- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy MEUSER
- ›
- Univerzálne sústruhy MEUSER 250X1000
Univerzálny sústruh MEUSER 250X1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 250 mm |
| Výkon vretena | 4 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 28 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1250 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |












































