- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy MONARCH
- ›
- Univerzálne sústruhy MONARCH 32 NN
Univerzálny sústruh MONARCH 32 NN
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1958 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2743.2 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 1270 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 939.8 mm |
| Vŕtanie vretena | 57.2 mm |
| Výkon vretena | 22.4 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 10 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 505 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |
| Rýchly príspevok výmena nástroja | |
| Palcové závity | |













































