- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy NARDINI
- ›
- Univerzálne sústruhy NARDINI MS 175
Univerzálny sústruh NARDINI MS 175
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 010223 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 800 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 350 mm |
| Vŕtanie vretena | 46 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 31.5 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2500 1/min |
| Hmotnosť sústruhu | 1.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































