- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy NORDIC
- ›
- Univerzálne sústruhy NORDIC MODEL 25
Univerzálny sústruh NORDIC MODEL 25
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | draai575 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 3000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 640 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 400 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 840 mm |
| Vŕtanie vretena | 72 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |









































