- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy OERLIKON
- ›
- Univerzálne sústruhy OERLIKON DAO
Univerzálny sústruh OERLIKON DAO
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Švajčiarsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1973 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1500 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 500 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 300 mm |
| Vŕtanie vretena | 55 mm |
| Výkon vretena | 11 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 45 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2800 1/min |
| Celkový príkon | 11 kW |
| Priemer pinoly koníka | 50 mm |
| Koník brko cestovanie | 190 mm |
| Dĺžka sústruhu | 3500 mm |
| Šírka sústruhu | 1600 mm |
| Výška sústruhu | 1400 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 3.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Chladiaci systém | |














































