- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy OERLIKON
- ›
- Univerzálne sústruhy OERLIKON DEOA
Univerzálny sústruh OERLIKON DEOA
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Švajčiarsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1500 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 405 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 245 mm |
| Vŕtanie vretena | 38 mm |
| Výkon vretena | 7.5 kW |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 12 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 28 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2442 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 4500 mm |
| Šírka sústruhu | 1200 mm |
| Výška sústruhu | 1400 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 3.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Chladiaci systém | |










































