- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy Poręba
- ›
- Univerzálne sústruhy Poręba TPK 90 A/6 M
Univerzálny sústruh Poręba TPK 90 A/6 M
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 5080 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 914.4 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 660.4 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 1117.6 mm |
| Vŕtanie vretena | 95.3 mm |
| Výkon vretena | 15 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 8 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 800 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |
| Soustruženého kužeľa uchytenie | |
| Rýchly príspevok výmena nástroja | |
| Metrické závity | |
| Palcové závity | |














































