- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy Poręba
- ›
- Univerzálne sústruhy Poręba TR 90/10M
Univerzálny sústruh Poręba TR 90/10M
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1967 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 10000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 435 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 310 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1460 1/min |
| Celkový príkon | 20 kW |
| Hmotnosť sústruhu | 16.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Technická dokumentácia | |

























































