- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy RAMO
- ›
- Univerzálne sústruhy RAMO T.37-6
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 630 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 370 mm |
| Vŕtanie vretena | 30 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 40 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 200 1/min |
| Hmotnosť sústruhu | 1.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































