- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy RECKORD
- ›
- Univerzálne sústruhy RECKORD HD 175 / 2
Univerzálny sústruh RECKORD HD 175 / 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 530 mm |
| Vŕtanie vretena | 53 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 40 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1800 1/min |
| Celkový príkon | 4 kW |
| Hmotnosť sústruhu | 1.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Chladiaci systém | |










































