- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy RYAZAN
- ›
- Univerzálne sústruhy RYAZAN 165
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Litva |
| kraj | |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka sústruhu | 5825 mm |
| Šírka sústruhu | 2100 mm |
| Výška sústruhu | 1760 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 12.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































