- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy Stanko
- ›
- Univerzálne sústruhy Stanko 1M63
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1964 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2800 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 630 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 350 mm |
| Vŕtanie vretena | 65 mm |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 2000 kg |
| Výkon vretena | 13 kW |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 22 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 32 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1250 1/min |
| Počet posuvu | 32 ks |
| Koník brko cestovanie | 240 mm |
| Dĺžka sústruhu | 5000 mm |
| Šírka sústruhu | 1600 mm |
| Výška sústruhu | 1300 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 5000 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Rýchloposuv | |
| Metrické závity | |
| Modulárny závity | |
| Palcové závity | |
| DP závity | |
| Chladiaci systém | |















































