- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy Stanko
- ›
- Univerzálne sústruhy Stanko 1M983
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Litva |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka sústruhu | 3600 mm |
| Šírka sústruhu | 1910 mm |
| Výška sústruhu | 1565 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 9.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































