- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS MN 80A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Litva |
| kraj | |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka sústruhu | 1200 mm |
| Šírka sústruhu | 1310 mm |
| Výška sústruhu | 610 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 0.135 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































