- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS SU 63A/1000/GO 1990
Univerzálny sústruh TOS SU 63A/1000/GO 1990
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 630 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 360 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































