- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS SU 80
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 1958 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletnej rekonštrukcii |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 3500 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 840 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 495 mm |
| Vŕtanie vretena | 70 mm |
| Dĺžka sústruhu | 6175 mm |
| Šírka sústruhu | 1845 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 7.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |


























































