- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS SUI 50 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 500 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 230 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 560 mm |
| Výkon vretena | 7.5 kW |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 21 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 11.2 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2240 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































