- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS
- ›
- Univerzálne sústruhy TOS SV 18 RA/1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1952 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5310 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 380 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 215 mm |
| Výkon vretena | 10 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 30 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2800 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 2720 mm |
| Šírka sústruhu | 950 mm |
| Výška sústruhu | 1210 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 1.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































