- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy ZMM BULGARIA
- ›
- Univerzálne sústruhy ZMM BULGARIA С11МТ
Univerzálny sústruh ZMM BULGARIA С11МТ
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Bulharsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 515 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 310 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 700 mm |
| Vŕtanie vretena | 64 mm |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 600 kg |
| Hmotnosť obrobku v skľučovadle (max) | 400 kg |
| Výkon vretena | 7.5 kW |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 16 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 16 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2000 1/min |
| Celkový príkon | 8 kW |
| Dĺžka sústruhu | 2600 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 2.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Kalené vodiace plochy | |
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Metrické závity | |
| Palcové závity | |
| Chladiaci systém | |
| Technická dokumentácia | |
















































