- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy ZMM SLIVEN
- ›
- Univerzálne sústruhy ZMM SLIVEN CU 630 x 3000
Univerzálny sústruh ZMM SLIVEN CU 630 x 3000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 3000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 630 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 430 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1250 1/min |
| Priemer pinoly koníka | 75 mm |
| Koník brko cestovanie | 250 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 3.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |










































