- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy FPA Warszawa-Włochy
- ›
- Excentrické lisy FPA Warszawa-Włochy PMS 100 EA
Výstredníkový lis FPA Warszawa-Włochy PMS 100 EA
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 900 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 620 mm |
| Vyloženie (vzdialenosť od rámu k osi jazdec) | 315 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 45 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 110 mm |
| Hrúbka dosky kolísky | 100 mm |
| Priemer otvoru v pracovnom stole | 50 mm |
| Priemer otvoru v doske kolísky | 180 mm |
| Výška stroja | 2700 mm |
| Dĺžka stroja | 1360 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |
| Nožné ovládanie | |
| Štandardná doska | |
| Centrálne mazanie | |











































