- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy Müller
- ›
- Excentrické lisy Müller PDE 100 RF-HK
Výstredníkový lis Müller PDE 100 RF-HK
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6682 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 55 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 330 mm |
| Príkon | 11 kW |
| Výška stroja | 2600 mm |
| Dĺžka stroja | 2200 mm |
| Šírka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SIMATIC | |
| Technická dokumentácia | |




















































