- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy MIOS
- ›
- Excentrické lisy MIOS T-40 S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Švajčiarsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 40 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 670 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 400 mm |
| Vyloženie (vzdialenosť od rámu k osi jazdec) | 200 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (ručné práce) | 130 1/min |
| Minimálna dĺžka zdvihu jazdca | 5 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 75 mm |
| Nastavenia posuvníka | 50 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolom a jazdcom (v spodnej polohe jazdca) | 330 mm |
| Príkon | 4 kW |
| Výška stroja | 2100 mm |
| Dĺžka stroja | 1050 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































