- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy SCHULER
- ›
- Excentrické lisy SCHULER PD 40 220
Výstredníkový lis SCHULER PD 40 220
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 40 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 625 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 430 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 160 1/min |
| Minimálna dĺžka zdvihu jazdca | 8 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 88 mm |
| Nastavenia posuvníka | 63 mm |
| Príkon | 4 kW |
| Výška stroja | 1300 mm |
| Dĺžka stroja | 1500 mm |
| Šírka stroja | 1000 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































