- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy SMERAL TRNAVA
- ›
- Excentrické lisy SMERAL TRNAVA LEN 40 C
Výstredníkový lis SMERAL TRNAVA LEN 40 C
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 40.8 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 660 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 520 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (ručné práce) | 8 1/min |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 95 1/min |
| Nastavenia posuvníka | 80 mm |
| Stlačený vzduch | 0.4 MPa |
| Výška stroja | 2400 mm |
| Dĺžka stroja | 1800 mm |
| Šírka stroja | 1800 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |











































