- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy SMERAL TRNAVA
- ›
- Excentrické lisy SMERAL TRNAVA LEN 63C
Výstredníkový lis SMERAL TRNAVA LEN 63C
| Čistá cena | 5272 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | Mechanické lisy SMERAL TRNAVA › |
| Výrobca | SMERAL TRNAVA › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 63 t |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (ručné práce) | 50 1/min |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 140 1/min |
| Minimálna dĺžka zdvihu jazdca | 10 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 105 mm |
| Nastavenia posuvníka | 70 mm |
| Stlačený vzduch | 0.4 MPa |
| Hmotnosť stroja | 5.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































