- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy TACI ARRASATE
- ›
- Excentrické lisy TACI ARRASATE RN 60 TNS
Výstredníkový lis TACI ARRASATE RN 60 TNS
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Švajčiarsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 60 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 700 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (ručné práce) | 40 1/min |
| Minimálna dĺžka zdvihu jazdca | 20 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 90 mm |
| Nastavenia posuvníka | 65 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolom a jazdcom (v spodnej polohe jazdca) | 325 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |










































