Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 22 mm |
| Maximálna cestovná vretena | 110 mm |
| Maximálna vzdialenosť od vretena ku stolu | 750 mm |
| Počet vretien | 1 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 100 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1200 1/min |
| Dĺžka pracovného stola | 400 mm |
| Šírka pracovného stola | 320 mm |
| Celkový príkon | 1.6 kW |
| Výška stroja | 1700 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.22 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Remeňový prevod pohonu vretena | |
| Mechanická prevodovka pohonu vretena | |
| Pracovný stôl sa otáča okolo stĺpu | |
| Byt strojný zverák | |
| Self-strediace skľučovadlo | |
| Centrálne mazanie | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |













































