- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Vŕtanie elektrické obrábacie stroje
- ›
- Vŕtanie elektrické obrábacie stroje CHARMILLES
- ›
- Vŕtanie elektrické obrábacie stroje CHARMILLES Drill 20 CNC
Vŕtanie elektrický výboj stroj CHARMILLES Drill 20 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 8445 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka obrobkov (X) | 300 mm |
| Maximálna hmotnosť obrobkov (Z) | 200 mm |
| Maximálna šírka dielca (Y) | 300 mm |
| Výška stroja | 2040 mm |
| Dĺžka stroja | 1345 mm |
| Šírka stroja | 940 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.87 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































