- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Vŕtanie elektrické obrábacie stroje
- ›
- Vŕtanie elektrické obrábacie stroje CHARMILLES
- ›
- Vŕtanie elektrické obrábacie stroje CHARMILLES SH 2
Vŕtanie elektrický výboj stroj CHARMILLES SH 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny obrábanie prúd | 30 A |
| Dĺžka stola | 400.1 mm |
| Šírka stola | 450.9 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 198.1 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 299.7 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 299.7 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 199.6 kg |
| Minimálny priemer elektródy | 0.2794 mm |
| Maximálny priemer elektródy | 2.8 mm |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 100 l |
| Celkový príkon | 4 kW |
| Dĺžka stroja | 1270 mm |
| Šírka stroja | 1270 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.997903 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CHARMILLES CNC CONTROL | |
| CNC riadenie | |















































