Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 3000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 390 mm |
| Výška hrotu | 200 mm |
| Maximálna hmotnosť hriadeľa medzi centrami | 1000 kg |
| Výkon brúsneho kotúča pohon vretena | 12 kW |
| Maximálne otáčky vretena obrobku | 400 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 600 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 80 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 205 mm |
| Celkový príkon | 30 kW |
| Výška stroja | 2500 mm |
| Dĺžka stroja | 9500 mm |
| Šírka stroja | 2500 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 C | |
| Chladený kvapalinou | |
| Magnetická chladiace filter (magnetický separátor) | |











































