- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Valcové brúsky
- ›
- Valcové brúsky KARSTENS
- ›
- Valcové brúsky KARSTENS K 58-1 SL 1000
Valcová brúska KARSTENS K 58-1 SL 1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 360 mm |
| Výška hrotu | 181 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 1000 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 600 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 220 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 203 mm |
| Celkový príkon | 35 kW |
| Hmotnosť stroja | 10 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































