- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Valcové brúsky
- ›
- Valcové brúsky KELLENBERGER
- ›
- Valcové brúsky KELLENBERGER 600 R
Valcová brúska KELLENBERGER 600 R
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 600 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 250 mm |
| Výška hrotu | 125 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 450 mm |
| Celkový príkon | 10 kW |
| Hmotnosť stroja | 2.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |









































