Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 2000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 355 mm |
| Výška hrotu | 180 mm |
| Maximálna hmotnosť hriadeľa medzi centrami | 300 kg |
| Výkon brúsneho kotúča pohon vretena | 10 kW |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 500 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 120 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 127 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |



















































