Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1500 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 320 mm |
| Výška hrotu | 160 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 2100 1/min |
| Maximálne otáčky vretena obrobku | 310 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 410 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 32 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 127 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |











































