Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1965 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1500 mm |
| Výška hrotu | 150 mm |
| Výška stroja | 1600 mm |
| Dĺžka stroja | 3000 mm |
| Šírka stroja | 1600 mm |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































