Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 650 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 250 mm |
| Výška hrotu | 125 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 400 mm |
| Celkový príkon | 8 kW |
| Hmotnosť stroja | 2.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |









































