Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 020222 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 350 mm |
| Maximálna hmotnosť hriadeľa medzi centrami | 130 kg |
| Výkon brúsneho kotúča pohon vretena | 7.5 kW |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 500 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 80 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |











































