Valcová brúska TACCHELLA 1018 UM
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 360 mm |
| Výška hrotu | 180 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 400 mm |
| Celkový príkon | 8.5 kW |
| Hmotnosť stroja | 3.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































