- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Valcové brúsky
- ›
- Valcové brúsky TACCHELLA
- ›
- Valcové brúsky TACCHELLA CROSSFLEX A 160 RAS-M
Valcová brúska TACCHELLA CROSSFLEX A 160 RAS-M
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 650 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 400 mm |
| Výška hrotu | 200 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 610 mm |
| Celkový príkon | 23 kW |
| Hmotnosť stroja | 7.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chladený kvapalinou | |
| Filter chladiacej kvapaliny systém (papier) | |












































