- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Valcové brúsky
- ›
- Valcové brúsky TSCHUDIN
- ›
- Valcové brúsky TSCHUDIN HTG 610 U TYPE 660
Valcová brúska TSCHUDIN HTG 610 U TYPE 660
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 600 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 300 mm |
| Výška hrotu | 150 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 400 mm |
| Celkový príkon | 5 kW |
| Hmotnosť stroja | 2.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































