- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Valcové brúsky
- ›
- Valcové brúsky WALDRICH SIEGEN
- ›
- Valcové brúsky WALDRICH SIEGEN WSF 6 x 4500
Valcová brúska WALDRICH SIEGEN WSF 6 x 4500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1965 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 1020-13308 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 4500 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 700 mm |
| Maximálna hmotnosť hriadeľa medzi centrami | 3000 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 1350 1/min |
| Výška stroja | 2000 mm |
| Dĺžka stroja | 12800 mm |
| Šírka stroja | 3250 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































