Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 630 mm |
| Výška hrotu | 315 mm |
| Maximálna hmotnosť hriadeľa medzi centrami | 400 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 1500 1/min |
| Maximálne otáčky vretena obrobku | 500 1/min |
| Celkový príkon | 7.5 kW |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Dĺžka stroja | 3800 mm |
| Šírka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































