- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Vežička dierovacie stroje s laserom
- ›
- Vežička dierovacie stroje s laserom AMADA
- ›
- Vežička dierovacie stroje s laserom AMADA APELIO II 245
Vežička dierovač s laserom AMADA APELIO II 245
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny tlak pre dierovanie | 15 t |
| Maximálny výkon lasera | 1500 kW |
| Maximálna dĺžka plechu (X) | 1270 mm |
| Maximálna šírka plechu (Y) | 1000 mm |
| Počet nástrojov na hlave sústruhu | 28 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| AMADA 04 PLA | |
| CNC riadenie | |









































