- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Vežička punč lisy
- ›
- Vežička punč lisy AMADA
- ›
- Vežička punč lisy AMADA AMADA EUROPE 245
Vežička punč stlačte AMADA AMADA EUROPE 245
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 20 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 6 mm |
| Dĺžka stola (X) | 600 mm |
| Šírka stola (Y) | 400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 100 kg |
| Maximálna rýchlosť dierovanie (počet dopadov za minútu) | 480 1/min |
| Maximálny priemer nástroja | 88.9 mm |
| Presnosť polohovania | 0.07 mm |
| Celkový príkon | 25 kW |
| Počet svoriek pre uchytenie plechov | 2 ks |
| Počet nástrojov na ďalší úložný priestor | 31 ks |
| Objem olejovej nádrže | 160 l |
| Stlačený vzduch | 0.490333 MPa |
| Výška stroja | 2130 mm |
| Dĺžka stroja | 4460 mm |
| Šírka stroja | 2750 mm |
| Hmotnosť stroja | 10 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC SERIES 18 i-P | |
| CNC riadenie | |
| Technická dokumentácia | |















































