- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Vežička punč lisy
- ›
- Vežička punč lisy AMADA
- ›
- Vežička punč lisy AMADA VIPROS 358 KING II
Vežička punč stlačte AMADA VIPROS 358 KING II
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 29.9 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 3.4 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 1981.2 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 1270 mm |
| Počet nástrojov na hlave sústruhu | 58 ks |
| Hmotnosť stroja | 14.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 18 P | |
| CNC riadenie | |













































