- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Vežička punč lisy
- ›
- Vežička punč lisy EUROMAC
- ›
- Vežička punč lisy EUROMAC ZX Flex
Vežička punč stlačte EUROMAC ZX Flex
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 30 t |
| Dĺžka stola (X) | 1300 mm |
| Šírka stola (Y) | 1300 mm |
| Výška stroja | 2500 mm |
| Dĺžka stroja | 2240 mm |
| Šírka stroja | 3630 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |




























































