- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Vežička punč lisy
- ›
- Vežička punč lisy FINN POWER
- ›
- Vežička punč lisy FINN POWER E5x 12.1
Vežička punč stlačte FINN POWER E5x 12.1
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 23.5 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 8 mm |
| Maximálna dĺžka plechu (X) | 2530 mm |
| Maximálna šírka plechu (Y) | 1270 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 200 kg |
| Maximálna rýchlosť dierovanie (počet dopadov za minútu) | 1600 1/min |
| Výška stroja | 2000 mm |
| Dĺžka stroja | 5220 mm |
| Šírka stroja | 3250 mm |
| Hmotnosť stroja | 10.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































