- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Vežička punč lisy
- ›
- Vežička punč lisy FINN-POWER
- ›
- Vežička punč lisy FINN-POWER SG-6
Vežička punč stlačte FINN-POWER SG-6
| Čistá cena | 23433 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | Dierovacie stroje FINN-POWER › |
| Výrobca | FINN-POWER › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 30 t |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 2584 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 1560 mm |
| Maximálna dĺžka plechu (X) | 3061 mm |
| Maximálna šírka plechu (Y) | 1528 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 200 kg |
| Maximálna rýchlosť dierovanie (počet dopadov za minútu) | 1000 1/min |
| Maximálny priemer nástroja | 89 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania veže | 30 1/min |
| Čas výmeny nástrojov vo veži | 3 s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 80 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 60 m/min |
| Objem olejovej nádrže | 330 l |
| Stlačený vzduch | 0.6 MPa |
| Hmotnosť stroja | 22 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
| Plechu nakladacie systém | |
| Plechu nahrávanie systém | |














































